Autoremont

Pakume laia valikut autoremonti ja hooldusteenuseid. Meie eesmärk on tagada, et Teie sõiduk oleks alati heas korras ning sõidaks sujuvalt ja ohutult.

Autoremont ja Hooldus

Meie kogenud meeskond kasutab tipptasemel seadmeid ja tehnoloogiat, et pakkuda Teile täisteenust, sealhulgas pesulat, 3D sillastendi, konditsioneerisüsteemide teenindusseadet, esitulede valgusvihu reguleerimise stendi, rehvide montaaži- ja balanseerimispingeid.

Sõiduauto Remont

Meie autoremonditöökojas teostame sõiduauto remonti, sealhulgas veermiku remonti, pidurite- ja mootori remonti, autodiagnostikat, lihtsamaid hooldustöid, õlivahetust ning rehvitöid. Meie kogenud mehaanikud kasutavad kõrgtehnoloogilisi seadmeid, et leida ja lahendada probleeme kiiresti ja tõhusalt. Meie autoremonditöökoda asub Tallinnas ning meie hinnakiri on konkurentsivõimeline.

Mootori Remont

Mootori remont on üks meie põhiteenustest. Meie kogenud mehaanikud on spetsialiseerunud mootorite remondile ning kasutavad kõrgtehnoloogilisi seadmeid, et leida ja lahendada probleeme kiiresti ja tõhusalt. Meie mootoriremont hõlmab kõiki vajalikke töid, sealhulgas veakoodide lugemist, veermiku kontrolli, esi- ja tagasilla reguleerimist ning palju muud. Meie mootoriremont on kaetud garantii ja meie hinnakiri on konkurentsivõimeline.

Hammasrihma Vahetus

Hammasrihma vahetus on üks olulisemaid hooldustöid, mida Teie sõiduk vajab. Hammasrihm on vajalik mootori tööks ning selle purunemine võib põhjustada tõsiseid kahjustusi. Meie kogenud mehaanikud teostavad hammasrihma vahetust kiiresti ja tõhusalt ning kasutavad kõrgtehnoloogilisi seadmeid, et tagada Teie sõiduki ohutus ja sujuv töö. Meie hammasrihma vahetus on kaetud garantii ja meie hinnakiri on konkurentsivõimeline.

Varuosad ja Lisateenused

Meie autoremondi töökoda pakub laia valikut varuosi ja lisateenuseid, et tagada Teie autole parim võimalik hooldus. Meie varuosade valikus on enam kui 1 000 000 erinevat osa, alates kiiresti kuluvatest osadest nagu piduriklotsid ja hõõrdeplaadid, süüteküünlad, õhufiltrid ja pirnid/lambid kuni auto rehvide ja rataste vahetuse ning õlivahetuse teenusteni.

Rehvivahetus

Meie töökojas pakume professionaalset rehvivahetuse teenust. Meie spetsialistid aitavad Teid valida sobivad rehvid vastavalt Teie auto vajadustele ja eelarvele. Meie rehvide valikus on erinevad kaubamärgid ja mudelid, mis sobivad nii maasturitele, kaubikutele kui ka sõiduautodele. Lisaks rehvide vahetusele pakume ka rataste tasakaalustamise teenust, et tagada Teie auto sujuv sõit.

Rataste Vahetus

Kui Teie autol on probleeme ratastega, siis meie töökoda on õige koht nende parandamiseks. Meie spetsialistid teostavad rataste vahetust ning parandavad kõiki veermiku ja piduritega seotud probleeme. Meie töökojas on kasutusel kaasaegne tehnika, mis võimaldab meil teostada rataste vahetust ja parandust kiiresti ja professionaalselt.

Õlivahetus

Regulaarne õlivahetus on oluline, et tagada Teie auto mootori tervislik seisund ja pikendada selle eluiga. Meie töökojas pakume professionaalset õlivahetuse teenust, kasutades kvaliteetseid õlisid, et tagada Teie auto mootori optimaalne toimimine. Lisaks õlivahetusele pakume ka teisi hooldusteenuseid nagu mootori, veermiku ning pidurite remonti ja keevitustöid.

Kui olete huvitatud meie varuosade ja lisateenuste pakkumistest, siis võtke meiega ühendust kas Facebooki kaudu või logige sisse meie kodulehele, et broneerida aeg autoremondiks või muudeks teenusteks. Meie töökoda pakub ka autorendi teenust, et tagada Teile mugav ja kiire liikumine.

Kliendi Rahulolu ja Suhtlus

Meie autoremonditöökojas on kliendi rahulolu meie peamine eesmärk. Oleme pühendunud tagama, et meie kliendid lahkuvad meie töökojast rahulolevana. Selleks tagame läbipaistva ja ausa suhtluse kogu teenindusprotsessi vältel ning pakume selgeid selgitusi, värskendusi ja soovitusi.

Kliendi rahulolu on meie jaoks äärmiselt oluline ning me teeme kõik endast oleneva, et tagada kliendile parim võimalik teenindus. Meie kliendid väärtustavad kvaliteetset tööd, kliendikeskset teenindust ja mõistlikku hinda.

Meie töökojas on kasutusel kaasaegne tehnoloogia, mis võimaldab meil pakkuda kõrgetasemelist teenust. Meie töötajad on kogenud spetsialistid, kes teevad oma tööd suure kire ja pühendumusega.

Lisaks pakume ka võimalust anda tagasisidet meie teenuse kohta. Oleme loonud online rahuloluküsitluse, kus kliendid saavad anda meile tagasisidet ning jagada oma kogemusi meie töökojaga. Tagasiside on meie jaoks väga oluline ning aitab meil oma teenust veelgi paremaks muuta.

võta ühendust

Tasuta hinnapäring

Kiireloomuliste probleemide korral soovitame helistada. Kui kiiret pole kirjutage meile oma soovidest ja vastame teile esimesel võimalusel.

Kontakt